HACCP sertifikāts – pārtikas uzņēmumu paškontroles sistēma, drošas un nekaitīgas pārtikas apritei

Drošas un nekaitīgas pārtikas ražošanas teorētiskā likumdošanas bāze. Eiropas Savienības un Latvijas pārtikas nekaitīgumu reglamentējoša likumdošanas aktu analīze un piemērotības izvērtēšana. Labas ražošanas prakses un labas higiēnas prakses principu un kritēriju noteikšana un piemērošana atbilstošam pārtikas pārstrādes virzienam.

 

 

 

 

  • Potenciālo apdraudējumu analīze pārtikas aprites ķēdes posmos
  • Potenciālie piesārņošanās veidi un avoti pārtikas produktu ražošanas tehnoloģiskā procesa etapos
  • Pārtikas produktu ražošanas apdraudējumu analīze un risku izvērtējums.
  • HACCP pamatprincipi un pētījuma galvenie etapu noteikšana augu un dzīvnieku izcelsmes produktu pārstrādei
  • Paškontroles rokasgrāmatas izstrādes pamatprincipi pārtikas ražošanas uzņēmumos
  • Kritisko punktu un kritisko kontroles punktu identifikācija; Monitoringa procedūras; Tehnoloģiskā procesa kontroles plāna izstrāde; Tehnoloģiskā dokumentācijas struktūras izveide

2017. gada 4, 5, 6. oktobris (kopā 24 stundas)
Norises vieta – Jelgava, Lielā iela 2  Laiks  10.00- 17.00

Mācību dalībnieks var būt juridiska vai fiziska persona (LAD klients), kas iesaistīta lauksaimniecības, pārtikas (izņemot zivsaimniecības produktus) ražošanas vai mežsaimniecības nozarēs, kā arī lauksaimniecības vai meža zemes īpašnieks vai tiesiskais vadītājs.
Mazajām saimniecībām un mežsaimniecības pakalpojumu uzņēmumiem, kam pēdējā noslēgtā gada apgrozījums nepārsniedz 15 000 euro, un meža zemes īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem ar meža zemes platību līdz 50 hektāriem, dalība mācībās ir bez maksas,  jo tiek finansēta no LAP investīciju pasākumu 2014. –2020. gadam līdzekļiem. Lielajiem uzņēmumiem mācību maksa ir 70,00 EUR par dalībnieku.


Pieteikšanās kursiem notiek LLU Mūžizglītības centrā, zvanot pa tālr. 63005715, 26340144 vai rakstot e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Informācija par citiem kursiem www.mc.llu.lv

Pieteikties kursam
1000 rakstzīmes atlikušas

Vietu skaits ierobežots! 

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests

Pieteikties jaunumiem:

Kontaktinformācija:

Mūsu adrese:
Lielā iela 2 - 163, Jelgava, LV - 3001
Telefona numuri:
+371 63005715
+371 26340144 (mob.)