LIF Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skola

Pirmo reizi LLU darbu sāks "Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skola", kas paredzēta 10. – 12. klašu skolēniem, lai iepazīstinātu ar darba iespējām būvniecībā un daudzveidīgajām profesijām šajā nozarē. Turklāt trīs labākie skolēni pēc dalības skolā iegūs iespēju studēt no valsts budžeta finansētā vietā studiju programmā "Būvniecība". Pieteikšanās līdz 17. martam!

Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skolā jaunieši varēs iegūt zināšanas par būvmateriāliem, likumdošanas aktualitātēm, projektiem un to dokumentāciju, konstrukciju projektēšanu, būvmašīnām, būvuzraudzības mērinstrumentiem, būvdarbu organizēšanu un projektu vadīšanu, kā arī nostiprināt zināšanas eksaktajos priekšmetos, kuras ļaus ar lielāku pārliecību sākt studijas universitātē.

Augstskolas speciālistu vadībā ikviens gūs priekšstatu par būvinženiera, būvdarbu vadītāja, būvuzrauga un būvkonstrukciju projektētāja profesiju specifiku, turklāt atklās šī darba nozīmīgumu un atbildību, jo kvalitatīvai un drošai būvei ir jākalpo 50, 100 vai pat vairāk gadus.

Plānots, ka nodarbības notiks Lauku inženieru fakultātē un tās apkārtnē (Akadēmijas iela 19, Jelgava) divas reizes mēnesī, sestdienās no plkst. 12.00 līdz 16.00 martā, aprīlī un maijā. Dalība skolas nodarbībās ikvienam vidusskolēnam ir bez maksas.

Kopumā jaunajiem būvinženieriem paredzētas 8 nodarbības, kurās viņi iegūs punktus, un labākie pirmo trīs vietu ieguvēji pēc sekmīgas vidusskolas absolvēšanas varēs studēt valsts budžeta finansētās vietās profesionālajā bakalaura studiju programmā "Būvniecība".

Skolā nodarbības organizēs LLU Lauku inženieru fakultātes Arhitektūras un būvniecības un Būvkonstrukciju katedru mācībspēki un studenti. Tiem jauniešiem, kas ir izlēmuši pēc vidusskolas absolvēšanas sākt studijas programmā "Būvniecība", Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skola ir lieliska iespēja brīvā un nepiespiestā gaisotnē iepazīt studiju vidi, mācībspēkus un sagatavoties studijām. Taču tie, kas vēl nav izlēmuši, ko vēlas studēt, skolas nodarbībās varēs pārliecināties par savu atbilstību šīm profesijām.

Pieteikšanās Jauno būvdarbu vadītāju, būvuzraugu un projektētāju skolas nodarbībām notiek līdz 17. martam, sazinoties ar vadītāju Sandru Gustu pa tālr. 29586012 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Sagatavoja Lana Janmere.

Foto no LLU arhīva.

Pieteikties jaunumiem:

Kontaktinformācija:

Mūsu adrese:
Lielā iela 2 - 163, Jelgava, LV - 3001
Telefona numuri:
+371 63005715
+371 26340144 (mob.)